Вівторок, 04.08.2020, 12:48

Годинник
Календар

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Тиждень безпеки життєдіяльності

З 07 по 11.10.2019р. у закладі проходить "Тиждень безпеки життєдіяльності дитини" - підсумок знань дітей про безпечне довкілля.
День перший - " Безпека дитини в природі"

      

Другий день - "Безпека дитини вдома". Діти дошкільного віку ще малі і беззахисні, тож у різних видах діяльності впродовж сьогоднішнього дня (ігровій, комунікативній, пошуково-дослідницькій, художньо-продуктивній та ін.) вони закріпили вміння оберігатися вдома небезпечних предметів, ситуацій. Спільно з батьками обов'язково маємо навчити малят обережності!

    

Третій день - "Безпека дитини на вулиці". Формування у дошкільнят навичок безпечної поведінки, у тому числі поведінки на вулиці – важливе завдання педагогів та батьків. Краще за все ці навички сформувати в ході цікавої гри, тому в гості до дітей завітали Колобок, Світлофор, Маша та інші казкові герої. Разом з ними діти з задоволенням повторили правила поведінки пішоходів на вулиці, пасажирів в транспорті, закріпили уявлення про дорожні знаки. Гра - це найважливіша діяльність дітей передшкільного віку. Вона розвиває мислення і мову, уміння спілкуватись, виховує увагу, кмітливість. Граючись, навчаються наші малюки!

     

Четвертий день- «Обережно: вогонь!»

Упродовж дня діти закріпили правила пожежної безпеки, вміння реагувати на небезпечну ситуацію в разі виникнення пожежі. Вихованці старших груп №6,7,10 побували на екскурсії в  14 державній пожежно-рятувальній частині міста Дубровиця, де розглянули сучасний пожежний автомобіль та поспілкувалися з мужніми пожежниками.

      

 

П’ятий день – «Здоров’я дитини»

Педагоги закладу засобами гри, моделювання ситуацій,  використання різних здоров’яформувальних технологій формують знання, вміння та навички збереження  дитячого здоров’я та його зміцнення. Діти змалку вчаться, що треба робити, щоб бути здоровими!

      

Категорія: Мої статті | Додав: Loki (09.10.2019)
Переглядів: 92 | Рейтинг: 5.0/1