П`ятниця, 19.10.2018, 16:47

Годинник
Календар
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Тиждень безпеки в ДНЗ

Сьогодні проблема безпеки розглядається, як базисна потреба людини, тому на дошкільний заклад покладається відповідальність за цілеспрямоване формування у дітей та дорослих ціннісного ставлення до власного здоров’я, адекватних реакцій на різноманітні чинники ризику для життя.

Вся робота була спланована і проведена відповідно віку дітей та  тематичних днів:

Перший день - "Безпека дитини на природі";

Другий день - "Безпека дитини вдома";

Третій день -  "Безпека дитини на вулиці"

Четвертий день - "Обережно вогонь!";

П'ятий день - "Здоров'я дитини".

Всі  заплановані заходи  були вчасно проведені. Діти у різних цікавих ігрових формах роботи добре засвоїли норми та правила безпеки, а саме під час дидактичних ігор,тематичних занять та прогулянок, перегляді відеоматеріалу, екскурсії до підвального приміщення та ін.

                

Підтвердженням  знань  став навчальний тренінг з евакуації на випадок пожежі. В цьому тренінгу прийняли участь  всі діти  та дорослі закладу. Він показав, що діти добре орієнтуються в навколишньому середовищі, дисципліновані, і в них є навички та вміння слухати і чути дорослого. Дошкільнята засвоїли основні правила безпеки, а також запам’ятали номери служб порятунку. Свої знання діти старших груп продемонстрували рятувальнику пожежної служби який провів бесіду про основні правила  поведінки під час виникнення пожежі.

    

  Також було проведене навчання і з дорослими. Сестра медична провела бесіду з використанням  відеоматеріалу про надання першої домедичної допомоги під час серцевого нападу, при зупинці дихання та епілепсичного припадку. А  працівник пожежної служби разом із заступником завідувача з господарської частини продемонстрували користування вогненгасником. 

        

 За результатами проведеної навчальної евакуації зроблено висновок про необхідність і надалі проводити відпрацювання своєчасного інформування про надзвичайну ситуацію та порядок і послідовність дій під час евакуації.

Категорія: Мої статті | Додав: Loki (17.10.2017)
Переглядів: 75 | Рейтинг: 5.0/1