Четвер, 06.05.2021, 20:20

Годинник
Календар

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Територіальне методичне об’єднання вихователів ЗДО

   На базі нашого закладу 14 квітня 2021 року, відповідно до плану роботи  відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Дубровицької міської ради, проведено засідання територіального методичного об’єднання вихователів з теми: «Розвиваємо та навчаємо дітей завдяки ігровій діяльності». Зустріч відбулася в онлайн-форматі на платформі Google Meet. Модератор методичного заходу, керівник ТМО вихователів закладів дошкільної освіти громади – Катрук О. С., вихователь-методист ЗДО (ясел-садка) комбінованого типу №5 «Світлячок». Упродовж засідання розглянуто актуальні питання, які вирішують педагоги  в умовах реформування дошкільної ланки освіти України:

- «Новий Базовий компонент – нові орієнтири для дошкілля України» - Катрук О.С.керівник МО, вихователь-методистЗДО№5;

- «Формування ігрової компетентності дітей дошкільного віку та організація ігрової діяльності в ЗДО відповідно до сучасних вимог».- Борсук Т.М., вихователь ЗДО№5.

     

        Практичний блок відбувся у формі педагогічної майстерні. Досвідчені вихователі міських ЗДО№5 «Світлячок»,ЗДО№1 «Теремок»  поділилися досвідом роботи організації ігрової діяльності з дітьми дошкільного віку та обговорили з колегами  проблеми:

  • «Розвивальні ігри в розвитку пізнавальної діяльності дошкільнят», Мечкало Н.Я., вихователь ЗДО№5;
  • «Народні ігри та іграшки в роботі з дітьми дошкільного віку», Шинкар І.І., вихователь ЗДО№1;
  • «Роль театралізованих ігор в організації освітнього процесу з дітьми», Деркач Н.Є., вихователь ЗДО№5.

Керівником територіального методичного об’єднання було проведено онлайн-тестування «Ігрова діяльність в закладі дошкільної освіти».                Завершилося засідання обговоренням методичних рекомендацій та рефлексією учасників.

Категорія: Мої статті | Додав: Loki (16.04.2021)
Переглядів: 10 | Рейтинг: 5.0/1