Неділя, 20.01.2019, 22:35

Годинник
Календар

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

"Світлячок" своїх малят до школи проводжає. І сумно нам, що дітвора, садочок залишає!

Уже традицією закладу стало проведення випускного свята в перші літні дні. І цей рік став не винятком. Випускне свято зібрало багато гостей у музичному залі дитячого садка, до якого терпляче і наполегливо готувалися вихованці та їх батьки разом з музичними керівниками Рембезі С.В., Атаманець А.М., фізінструктором Красновською В.В. та звичайно ж із своїми вихователями Лясковець Н.П., Павловець Т.Т., Трум О.Ф., Хмарук О.М. Елегантні хлоп’ята та чарівні дівчатка із груп «Незабудка» та « Ромашка» у бальних сукнях закружляли в першому у їх житті випускному вальсі. У своїх віршах  та піснях маленькі випускники прославляли садочок, прощалися з улюбленими іграшками, висловлювали свої мрії на майбутнє, дякували усім працівникам за щиру турботу.
Слова вдячності висловили і батьки малят. Звітаннями до майбутніх школярів та їх батьків звернулася завідувачка ДНЗ Я.О.Котяш, яка побажала першачкам за літні канікули набратися сил та максимально відпочити.А батькам завжди бути міцною опорою для своїх дітей.
Також Ялина Олександрівна
вручила вихованцям солодкі подарунки.

В ці дні пишалися випускниками і раділи разом з родинами  всі працівники закладу, які протягом чотирьох років з особливою теплотою вкладали серця і душі у своїх вихованців. І не так вже й важливо, що їхня щоденна праця і турбота була мало помітною для сторонніх, але всі вони- пралі і кастелянка, завгосп і комірник,   підсобні працівники, кухарі, медичні сестри та помічники вихователів дбали, щоб малятам завжди було затишно у "Світлячку". Свято минуло швидко, а попереду відповідальний період - підготовка до школи.

Бажаємо майбутнім школярам успіхів, а батькам терпіння і мудрості!

 

        

Категорія: Мої статті | Додав: Loki (07.06.2017)
Переглядів: 79 | Рейтинг: 5.0/1