Неділя, 25.03.2018, 02:12

Годинник
Календар
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

«Світлячку» – 29 років

Святкування Дня народження садочка – це традиція, яка об’єднує дітей, педагогів та батьків в один колектив, в одну сім’ю. Це особливе свято, це справжній калейдоскоп дитячих голосів, бешкетних очей, посмішок і сміху, відкриттів і гри! Саме з таким настроєм розпочався чудовий осінній тематичний день «Іменини «Світлячкової родини», що відбувся -17 жовтня. В ранкові години працівники разом з вихованцями та їх батьками прикрасили приміщення  повітряними кульками букетами з осіннього листя, малюнками.

Самими активними  були батьки середніх  груп №11 «Волошка», №3 «Колобок» та старшої гр. №6 «Незабудка».

    Святкова ранкова гімнастика створила  емоційний настрій всім учасникам на цілий день.

  

      

Протягом дня,  педагогами  закладу  була організована з дітьми цікава  тематична навчально – пізнавальна діяльність  «З Днем народження, садок», яка відрізнялась в кожній групі  своєю різноманітністю.

  

  

Так вихованці  середньої  групи №10 «Рукавичка» використали святкову атрибутику.

  

Діти старших груп приймали активну участь разом з дорослими в шашковому турнірі. В якому переможці були нагородженні солодощами  та  розмальовками.

  

  

 Вдосталь  всі повеселившись скуштували смачний запашний коровай.

День народження  завершилося, однак двері «Світлячка» завжди відчинені.  Дзвінкий дитячий сміх запрошує всіх у добру світлу мирну казку, в якій буде святкуватись ще не одна дата і працюватиме не одне покоління творчих, відданих своїй  справі працівників, виховуватимуться діти, внуки, правнуки теперішніх вихованців.

Процвітай наш «Світлячок!»

Категорія: Мої статті | Додав: Loki (20.10.2016)
Переглядів: 64 | Рейтинг: 5.0/1