Вівторок, 04.08.2020, 12:07

Годинник
Календар

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

"Спорт для всіх" у "Світлячку"

21 березня у гості до працівників та вихованців "Світлячка" завітали представники Рівненської обласної ради комунального закладу "Обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" щоб привітати і нагородити весь колектив закладу за друге місце в обласному конкурсі "Зимова фортеця" у рамках Всеукраїнських спортивних заходів "Спортивна зима" в дошкільних навчальних закладах Рівненської області.
Було проведено спортивні змагання "Перший старт", учасниками якого були вихованці старших та середніх груп. "Старти" розпочалися з представлення команд: "Калинка", "Колобок", "Рукавичка", "Світлячок". Свою спритність, зосередженість, швидкість, фізичну підготовленість та бажання перемагати діти проявляли під час цікавих ігор-естафет: "Фітбол", "Влуч у ціль", "Тунель" та інші. Кожній команді за правильність і швидкість виконання ставилися відповідні бали.
В цій нелегкій, але справедливій боротьбі судді визначили переможця. Ним стала команда "Калинка". Друге місце виборола команда "Колобок", третє місце посіла команда "Рукавичка", четверте місце дісталось команді "Світлячок".
Всі учасники команд були нагороджені призами. Дана зустріч лишила масу хороших емоцій.

                        

Категорія: Мої статті | Додав: Loki (22.03.2018)
Переглядів: 168 | Рейтинг: 5.0/1