Неділя, 20.01.2019, 22:00

Годинник
Календар

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Особиста безпека та захист життя.

Відповідно до статті 11 Закону України  «Про дошкільну освіту», на виконання листа МОН  молоді та спорту України від 19.08.2011р. №1/9-635 «Щодо організації та проведення тижня безпеки дитини  в дошкільних навчальних закладах», листа управління освіти і науки Рівненської ОДА.

№ 968-02 /01-09/16 від 17.03.2017р., наказу управління освіти молоді та спорту Дубровицької ОДА, №130 від 22.03.2017р., наказу ДНЗ№5  від 23.03.2017р №08-В з метою поліпшення якості  навчально  – виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя, пропаганди здорового та безпечного способу життя серед  дітей та батьків, вироблення у дітей дошкільного віку умінь  та навичок, щодо захисту  свого життя і здоров’я  під час надзвичайних ситуацій  в ДНЗ з 24.04-28.03.2017р. був проведений тиждень безпеки  життєдіяльності  дитини.

Відповідно до інструктивно-методичних матеріалів, рекомендованих міністерством освіти і науки, молоді та спорту України та навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області було проведено ряд заходів щодо організації та проведення ТБЖ та ЦЗ:

- ознайомлення з новими методичними рекомендаціями, методиста ОМК  НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області Сливінської Інни Адамівни.

-  засідання комісії  ДНЗ з питань евакуації;

- оформлено документацію  по ЦЗ  та БЖД відповідно нових вимог;

- виставка методичної літератури  та практичного матеріалу з даного напрямку;

  

- оформлені в кожній віковій групі куточки з безпеки.

          

Розроблені:

- плани заходів роботи з дітьми  та дорослими щодо підготовки та проведення тижня безпеки;

- поради для батьків.
 

Вся робота була спланована і проведена відповідно віку дітей та  тематичних днів:

Перший день - "Безпека дитини на природі";
Другий день - "Безпека дитини вдома";
Третій день -
 "Обережно вогонь!";
Четвертий день - "Безпека дитини на вулиці";
П'ятий день - "Здоров'я дитини".

 Протягом тижня педагоги закладу разом з дітьми у цікавих, ігрових формах  роботи у вигляді бесід, інтегрованих занять  з переглядом відеоматеріалів, дидактичних та сюжетно – рольових ігор, екскурсій – подорожей, лялькової вистави, спортивно – музичних розваг, закріпили навички поведінки в умовах  виникнення  надзвичайних ситуацій  різного характеру. А також наші  вихованці були учасниками мітингу - реквієм «Дзвони Чорнобиля» з покладанням квітів до пам’ятника  ліквідаторів на ЧАЕС. В кожній групі була оформлена виставка дитячих робіт з теми «Увага – небезпека».  Як підсумок «Тижня безпеки» було проведено комплексно – об’єктивне тренування  з пожежної тематики по евакуації вихованців та дорослих в бомбосховище. Всі проведені заходи формували у свідомості дітей та дорослих відчуття особистої  та колективної  безпеки.

                            

Категорія: Мої статті | Додав: Loki (01.05.2017)
Переглядів: 98 | Рейтинг: 5.0/1