Вівторок, 21.08.2018, 19:05

Годинник
Календар
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Готуємось до нового 2016-2017 навчального року

Вітаємо з початком навчального року!

Усіх, хто прийшов до навчальних закладів здобувати знання, бажаємо досягти своєї мети у житті, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, нашим дорогим дошкільнятам та першокласникам - ніколи не зупинятись на дорозі Знань, адже вона цікава і по-справжньому нескінченна!

Щасти Вам!

 

 

31.08.2016р. відбулося перше засідання педагогічної ради з теми "Про завдання діяльності педколективу на 2016-2017н.р." з таких питань:

1. Шляхи організації освітньо-виховного процесу в ДНЗ у вимогах сьогодення.

2. Напрямки методичної та організаційно-педагогічної роботи в ДНЗ в новому 2016-2017н.р.

3. Партнерська взаємодія педагогів та практичного психолога у реалізації основних завдань освітньо-виховного процесу на 2016-2017н.р.

 

Завідувач ДНЗ Я.О.Котяш привітала присутніх з початком нового навчального року, та ознайомила педагогів з нормативно-правовими документами, якими слід керуватися при організації освітньо-виховного процесу в закладі.

Вихователь-методист Борсук Т.М. зазначила, що колектив буде продовжувати спрямування своєї діяльності на підвищення якісного рівня освітніх послуг. Повідомила про пріорітетний напрямок закладу, науково-методичну проблему, ключові завдання та форми методичної роботи з кадрами та батьками.

Практичний психолог Бовгиря Є.І. звернула увагу на зміни щодо організації роботи психолога в ДНЗ в новому навчальному році. Лише тісна співпраця всіх учасників освітнього процесу дасть хороший результат.


На засіданні було схвалено чинні програми, за якими працюватиме педколектив закладу в новому навчальному році.

 

Категорія: Мої статті | Додав: Loki (02.09.2016)
Переглядів: 97 | Рейтинг: 5.0/1