Вівторок, 04.08.2020, 12:46

Режим роботи груп :

10,5 годин -12 груп

Початок роботи: з 8.00 до 18.30

Проектна потужність закладу-225 місць.

Кількість вікових груп – 12 - де виховується 226 дітей :

3 групи раннього віку – 45 дітей,

9 груп дошкільного віку – 181дитина.

із загальної кількості – 2 санаторні групи ( 1-ясельна, 1 старша) із  кількістю -49 дітей, які часто хворіють.

До послуг малят: музична та фізкультурна зали, кімната здоров’я, психологічний кабінет, фіто-бар, соляна кімната, ігрові майданчики для кожної вікової групи, спортивний майданчик, галявина казок.

Діяльність закладу дошкільної освіти направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти: формування соціальної компетентності дошкільників, шляхом використання ігротерапії, удосконалення у дітей практичних знань і навичок щодо здоров’язберігаючої компетентності, удосконалення форм, методів і прийомів морально-правового виховання.

Заклад дошкільної освіти здійснює свою діяльність відповідно до нормативних документів та законодавчих актів України:

- Конституції України;

-нової редакції Закону України «Про освіту» запровадженням Концепції Нової української школи;

- Закону України «Про дошкільну освіту»;

- Базового компонента дошкільної освіти;

- Закону України «Про охорону праці»;

- Закону України «Про цивільний захист»;

- Закону України «Про відпустки»;

-Положенням про дошкільний навчальний заклад України;

- Кодексу «Про працю»;

-  програми розвитку дитини від двох до семи років «Дитина»;

-  програми «Впевнений старт», а також, відповідно власного Статуту та річного плану роботи ЗДО.

У закладі  навчання, виховання та спілкування дітей і дорослих проводиться державною мовою.

У 2018-2019 н.р. заклад працював над завданнями:

• забезпечення інтеграції освітнього процесу з дітьми дошкільного віку за допомогою  пізнавальних проектів;
  • формування логіко-математичної компетентності дошкільників;

оптимизація фізкультурно-оздоровчої роботи шляхом використання різних профілактично-оздоровчих методів та прийомів.