Дубровицький садочок №5 "Світлячок" - Спортивні розваги
Четвер, 21.06.2018, 11:30

Спортивні розваги

/Files/images/1418-leto_sport-2.jpgПорівняно недавно в практиці фізичного виховання дітей дошкільного віку почали застосовувати катання на санках, ковзанах, трьох-і двоколісному велосипедах, пересування на лижах. Ці вправи з різних видів спорту умовно названі спортивними розвагами у зв'язку з своєрідністю їх застосування в заняттях з дітьми дошкільного віку: без установки на спортивний результат. Головне в них - розвага, задоволення, відносна свобода дій, відсутність суворої регламентації, наявність яскравих ігрових моментів.

Незважаючи на це, спортивні розваги можуть вважатися хоча і вельми елементарним, але дієвим видом самої початкової спортивної підготовки дітей і бути рекомендовані починаючи вже з другої молодшої групи (четвертий рік життя). Не можна забувати, що спортивні розваги являють собою нові для дітей види рухової діяльності і тому їм необхідно послідовно навчати.

«Великодні руханки» в «Світлячку».

Цікаво пройшки тематичні спортивні розваги для вихованців середніх і старших груп приурочені до Великодніх свят, які були проведені на спортивному майданчику та фізкультурній залі.