Дубровицький садочок №5 "Світлячок" - Шановні батьки, пам'ятайте!
П`ятниця, 19.10.2018, 16:11

Шановні батьки, пам'ятайте!

- Вихователям категорично забороняється віддавати дітей особам у нетверезому стані, дітям молодшого шкільного віку, незнайомим особам без попередження батьків.
- Надмірне упугування або недостатньо теплий одяг можуть привести до захворювання дитини.
- Ви повинні привести здорову дитину. Недолікована дитина не тільки захворіє сама, а й заразить здорових.

О 9:35 починаються заняття, тому просимо Вас:
1. Якщо Ви прийшли, коли заняття розпочалося, допоможіть дитині роздягтись і нехай Ваш малюк тихо приєднається до дітей.
2. Не відволікайте педагога під час занять, всі проблеми Ви зможете обговорити у зручний час - вранці до 9:00, в другій половині дня - після 17:00, а також в індивідуальних кансультаціях в спеціально призначений час.
3. Для занять фізкультурою та музичних занять дитині знадобляться футболка, шорти, шкарпетки, чешки в окремому пакетику.
4. Пам'ятайте, іграшка дитини - іграшка для всіх. Вона може зламатись.
5. У нашому садку обов'язковими є батьківські збори та індивідуальні консультації.
6. Якщо Ви не змогли вирішити будь-яке питання з педагогами, Ви можете звернутися до завідувача, вихователя-методиста, старшої медичної сестри, практичного психолога.
7. Конфліктні та спірні ситуації у нас прийнято вирішувати за відсутністю дітей.
8. Протягом року буде багато свят, розваг, виставок, які стануть незабутніми подіями в житті Вашої дитини, тож візьміть в них активну участь.

Дякуємо, Вам, за те,що розумієте нас.

Прекрасні ігри, меблі, двері
І групи гарні в інтер'єрі -
Лиш Вам усе це завдяки.
Вам щиро дякуєм, батьки!
За допомогу і терпіння,
І за взаєморозуміння.
Хай процвітає наш садок,
Для Ваших дорогих діток!
Зростають в нім вони щасливі.
Батьки, велике Вам

СПАСИБІ!