Дубровицький садочок №5 "Світлячок" - Готуємось до святкових ранків
Субота, 24.02.2018, 20:47

Готуємось до святкових ранків

Шановні батьки! Для вас це чергові турботи, а для вашої дитини - важлива подія.

Наші поради:

1. Віднесіться до святкового ранку серйозно. Поцікавтеся у вихователя, на яке число назначене свято, і починайте підготовку.

2. Потурбуйтеся про костюм. Зробіть його самі, купіть або візьміть на прокат. Головне, щоб костюм подобався дитині і був зручний для неї.

3. Розплануйте свій час так, щоб побувати на святі. Прийдіть за 30 хвилин до початку, щоб встигнути переодягти дитину. Якщо у вас не буде часу прийти вчасно, попередьте про це вихователів, а костюм принесіть заздалегідь.

4. Подбайте про гарний настрій дитини. Будьте до дитини уважні і терплячі. Гарний настрій дитини перед ранком - запорука успішного виступу на святі.

Про відео та фото зйомку. Зазвичай на святі знімає запрошений фотограф або оператор з відео-камерою. Хто це буде робити, як правило, вирішує батьківський комітет і погоджує з адміністрацією дитячого садка. Зараз, майже в кожній родині, є апаратура для аматорських зйомок. Сумно спостерігати, як батьки з безліччю технічних пристроїв ходять по залі, сидять і стоять, де їм зручно, тим самим заважають дітям і позбавляють себе задоволення насолодитися святковим днем, посміятися від душі, поспівати і погратись разом з дітьми. Радимо запросити професіонала і вирішити тим самим всі проблеми, пов'язані зі зйомкою та фотографуванням дітей під час свята в дитячому садку.

Про  правила  поведінки в залі:

1. Вимкнути мобільні телефони.

2. Якщо з вами маленькі діти, які розплакались, будь –ласка вийдіть з ними на подвір’я, тому що вони відволікають всіх присутніх, і на відеозаписі свята більше чути плач дитини ніж виступ дітей.

3. Усміхайтесь, аплодуйте та вітайте артистів.