Неділя, 29.03.2020, 01:25

Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 98
Показано матеріалів: 81-90
Сторінки: « 1 2 ... 7 8 9 10 »

Використання скрам – технології у здоров’язбереженні освітнього процесу дошкільнят шляхом комплексного впровадження спелеотерапії.

Під такою темою відбулося засідання педагогічної ради в закладі. Під час презентації учасники ознайомилися із  основними положеннями та алгоритмом використання скрам – технології у реалізації завдань ДНЗ. Вихователі санаторних груп  обмінялися досвідом використання соляної терапії в освітньому процесі дошкільнят.

Про результати комплексно – корекційної робота з використанням сольової анімації з дітьми дошкільного віку ознайомила практичний психолог. Всі присутні переглянули фотоматеріали практичної роботи з дітьми та розглянули види дитячих робіт з використанням солі.

Мої статті | Переглядів: 213 | Додав: Loki | Дата: 23.03.2018

21 березня у гості до працівників та вихованців "Світлячка" завітали представники Рівненської обласної ради комунального закладу "Обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" щоб привітати весь колектив закладу за друге місце в обласному конкурсі "Зимова фортеця" у рамках Всеукраїнських спортивних заходів "Спортивна зима" в дошкільних навчальних закладах Рівненської області.

Мої статті | Переглядів: 135 | Додав: Loki | Дата: 22.03.2018

Мої статті | Переглядів: 128 | Додав: Loki | Дата: 07.03.2018

В перші березневі дні в закладі пройшли святкові весняні дозвілля. Кожна група обрала цікаву тематику проведення: українські вечорниці, родинне свято, дзеркало жіночої душі, прославляння весни-красни. Народні веснянки, заклички, ігри, запальні танці, співи створили для всіх хороший настрій.

Мої статті | Переглядів: 156 | Додав: Loki | Дата: 07.03.2018

На базі нашого закладу пройшла цікава зустріч педагогів початкової ланки НВК – ліцей–школи №3 із батьками майбутніх першокласників. Гості ознайомили присутніх із новими вимогами, які чекають майбутніх першокласників та їх батьків. Було переглянуто відеопрезентацію практичної діяльності   уроків з використанням інноваційних методів та прийомів. Батьків ознайомили із науково – педагогічним проектом «Інтелект України», та його значенням. Також присутні мали змогу наочно побачити один із практичних посібників, який можна використовувати під час самопідготовки з дітьми. Зустріч пройшла в дружній атмосфері.

Мої статті | Переглядів: 135 | Додав: Loki | Дата: 02.03.2018

Щороку в закладі педагоги, які атестуються презентують свою професійну майстерність за між атестаційний період. В цьому навчальному році така форма роботи не втратила своєї актуальності. Дев’ять педагогів ознайомили своїх колег із з досвідом роботи з тем над якими працюють. Присутні мали змогу переглянути фото та відеоматеріали практичної діяльності атестуючих, іх досягнення, крім того, дізнатися про використання інноваційних методів та прийомів в освітньому процесі з дошкільниками, участь в методичних заходах та  громадському житті.

Мої статті | Переглядів: 124 | Додав: Loki | Дата: 02.03.2018

В закладі було організовано майстер – клас для педагогів по виготовленню під свічників із солі. Насамперед практичний психолог, та сестра медична зосередили увагу присутніх на  використання та роль оздоровчо – соляних технологій  в освітньому процесі дошкільнят.. Самим ефективним, цікавим і доступним  для профілактики захворювань дихальних шляхів  є використання соляних підсвічників, які можна зробити своїми руками. Всі дорослі  зосереджено працювали над новинкою. Поетапно виконували поставлені завдання та раділи результату роботи. Залишилось  лише  разом з дітьми цікаво примінити виріб на практиці. Як підсумок роботи всі присутні мали змогу переглянути відеозапис заняття з пріоритетом пошуково – дослідницької діяльності в старшій санаторній групі  № 3 (вихователь Пасько М.В.) «Властивості солі».

Мої статті | Переглядів: 134 | Додав: Loki | Дата: 02.03.2018

З метою формування у дітей дошкільного віку знань про твори українських письменників – класиків та до дня народження української поетеси Лесі Українки в закладі пройшли тематичні заняття в старших групах. Було проведено музично – літературну розвагу «У Лесиному вінку». Дошкільнята читали дитячі вірші поетеси, співали та прославляли весну, переглянули відеоматеріал про дитячі роки життя  Лесі Українки.

Мої статті | Переглядів: 134 | Додав: Loki | Дата: 02.03.2018

Для дітей закладу була проведена стрітенська спортивно – музична розвага під час якої вихованці дякували зимі за цікаві зимові забави, закликали весну – красну закличками веснянками, хороводами. Проводились цікаві спортивні ігри – естафети, рухливі та музичні ігри. З піднесеним настроєм та веселими емоціями діти продовжили свої ігри на свіжому повітрі.

Мої статті | Переглядів: 131 | Додав: Loki | Дата: 02.03.2018

Відповідно до положення про проведення обласного конкурсу «Зимова фортеця» у рамках Всеукраїнських спортивних заходів «Спортивна зима», з метою залучення дошкільнят до організації цікавої рухової активності в зимовий період з 12 лютого  у нашому  закладі, розпочалося  облаштування  снігової фортеці.

Працівники та вихованці закладу, під час прогулянки із великим задоволенням та хорошим настроєм будували казкову фортецю. Діти залюбки ліпили снігові  кулі та піраміди. Прикрашали її разом з дорослими різнокольоровими прапорцями, розфарбовували  у різні малюнки створюючи  казкових героїв.

З кожним днем  наша фортеця зростала та приваблювала всіх. В будівництві прийняло участь 30 дорослих та 133 дитини.

І найбільшим досягненням нашої праці став такий результат: фортеця  зросла висотою від 1м до 1м40см та довжиною 60 м.

Мої статті | Переглядів: 132 | Додав: Loki | Дата: 20.02.2018