Четвер, 22.04.2021, 23:25

Новини » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 126
Показано матеріалів: 21-30
Сторінки: « 1 2 3 4 5 ... 12 13 »

З 19 по 25 жовтня 2020 року в закладі проходив Тиждень безпеки життєдіяльності.

Мої статті | Переглядів: 42 | Додав: Loki | Дата: 30.10.2020

Мої статті | Переглядів: 145 | Додав: Loki | Дата: 22.10.2020

Сьогодні,17 вересня 2020 року, вихованці закладу щиро привітали з Днем рятівника працівників 14-ї державної пожежно-рятувальної частини м.Дубровиця. Діти подякували їм за мужність, сміливість, рішучість та професіоналізм.

Бажаємо усім рятівникам України здоров’я, миру, добра та благополуччя, поменше тривожних дзвінків і сухих рукавів!

Мої статті | Переглядів: 51 | Додав: Loki | Дата: 17.09.2020

Сьогодні у закладі панував святковий настрій. Тематичний день «Люби і знай свій рідний край!» став гаслом для відзначення Дня Прапора та Дня Незалежності у «Світлячку». Малята активно включилися у різноманітні та цікаві форми роботи, організовані педагогами. Яскраві вишиванки, віночки, стрічки, прапорці створили урочисту атмосферу та додали багато позитивних емоцій і дітям, і дорослим! З днем народження, Україно!

Мої статті | Переглядів: 52 | Додав: Loki | Дата: 21.08.2020

Лист МОН України від22.05.2020 року №1/9-269 "Щодо відновлення діяльності закладів дошкільної освіти"

Мої статті | Переглядів: 264 | Додав: Loki | Дата: 10.08.2020

Дорогі діти, шановні батьки!
Вітаємо вас з Міжнародним Днем захисту дітей!

Дбати про щасливе і здорове дитинство майбутнього України, піклуватись про фізичний і духовний розвиток тих, хто завтра творитиме сильну й заможну державу – першочергове завдання кожного з нас.

Дуже хочеться, щоб малеча в усьому світі щохвилини, щодня була радісною, щасливою і обов’язково здоровою. Тож, бажаємо вам, дорогі діти, міцного здоров’я, успіхів у навчанні та цікавого відпочинку під час літніх канікул. Хай ваші посмішки стануть найкращою нагородою батькам і педагогам за їхню любов, турботу, а дорослі нехай бачать, як щасливі діти здійснюють всі свої мрії та сподівання.

Мої статті | Переглядів: 108 | Додав: Loki | Дата: 01.06.2020

«Шануємо та любимо Тараса Шевченка!»,- під таким гаслом щороку проходять шевченківські дні в нашому закладі. Виховуємо повагу до творчості Кобзаря у дітей середнього та старшого дошкільного віку під час різних видів діяльності та форм роботи з дітьми. Цікаво пройшли: заняття-роздум «Яким було б моє дитинство у часи Тараса Шевченка?»- середня група №11, вихователь Пришко О.П.; урок патріотизму «Тарасовими стежками»- старша група №7, вихователь Чудік О.Г., заняття-дискусія «Шевченко-поет і художник» -старша група№6, вихователь Стельмах В.В.; заняття з малювання з використанням нетрадиційних методик за твором Кобзаря «Тече вода з-під явора» – старша група №10, вихователь Садовська М.В.
Минають віки, але слово Тараса Шевченка – живе і вічне!

Мої статті | Переглядів: 102 | Додав: Loki | Дата: 11.03.2020

З 03 по 06 березня у закладі проведено весняні свята та дозвілля для дітей. Тепле сонечко та щирі усмішки зігріли всіх присутніх у святковій залі.

Мої статті | Переглядів: 123 | Додав: Loki | Дата: 06.03.2020