Четвер, 22.04.2021, 23:34

Новини » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 126
Показано матеріалів: 11-20
Сторінки: « 1 2 3 4 ... 12 13 »

Тішся, дитино, поки ще маленька.
Ти ж бо живеш навесні,
Ще твоя думка літає легенька,
Ще твої мрії ясні…

Л.Українка

25 лютого 2021 року весь літературний світ України відзначатиме 150- річницю від дня народження видатної письменниці, поетеси, перекладача, активістки українського національного руху Лесі Українки. До святкування долучилися вихованці та педагоги нашого закладу, зреалізувавши творчий проєкт «Лесин вінок одягнув «Світлячок». Діти разом з педагогами намалювали на снігу ілюстрації до дитячих творів Лесі Українки.

Мої статті | Переглядів: 25 | Додав: Loki | Дата: 19.02.2021

15 лютого 2021 року проведено музично-спортивні розваги для дітей  старших груп «Стрітення».

Команди «Сонечко» та «Сніжинка»- група №11, «Зима», «Весна» - групи №6, 14 змагалися в спритності, читали вірші,співали пісні про зиму, весну, водили гаївки, закликаючи довгождану весноньку.

Мої статті | Переглядів: 17 | Додав: Loki | Дата: 19.02.2021

Цікаво проведено Новорічні свята у нашому закладі. До дітей завітали казкові герої, які розвеселяли малюків: разом з ними співали, танцювали, та грали в цікаві ігри. Віртуальний Дід Мороз привітав дітей і дорослих та передав малюкам солодкі подарунки.

Новий Рік у "Світлячку" | Переглядів: 22 | Додав: Loki | Дата: 31.12.2020

Радісний настрій панує у «Світлячку» - малюки всіх вікових груп раділи чудовим подаруночкам від Святого Миколая: іграшкам, настільним іграм, книжечкам, солодощам. Дякуємо батькам вихованців закладу, які допомогли здійснити мрії малюків і не залишили жодної дитини без подарунка!!!

Новий Рік у "Світлячку" | Переглядів: 26 | Додав: Loki | Дата: 22.12.2020

З нетерпінням чекають вихованці на прихід Святого Миколая. Для того, щоб він здійснив бажання, діти старших груп №11 «Волошка», № 14 «Ромашка», №6 «Незабудка» написали листи з допомогою вихователів: Пришко О.П., Хмарук О.М., Павловець Н.П. Із великим  задоволенням малеча працювала  над своїми роботами, адже діти вірять, що Святий Миколай обов’язково завітає у гості до них.

Мої статті | Переглядів: 37 | Додав: Loki | Дата: 15.12.2020

З  7 по  11грудня  2020 року проведено  тематичний тиждень правового виховання «Знай свої права, дитино!» Під час різних форм роботи з дітьми: занять, бесід, читання художньої літератури, дидактичних,сюжетно-рольових ігор, моделювання ситуацій та ін. вихованці познайомились з основними правами дитини, вчилися аналізувати, міркувати. Педагоги  під час різних видів діяльності дітей формували розуміння своїх обов’язків та обов’язків дорослих, виховували почуття приязні і поваги до інших людей.

Мої статті | Переглядів: 28 | Додав: Loki | Дата: 15.12.2020

Програма"Впевнений старт" - в дії!

Клубний день для батьків у онлайн-форматі!

Тема освітньої діяльності "Хочу і можу".

Гра-стратегія "Іграшкова крамниця" в старших групах:

№6 "Незабудка", вихователь Павловець Т.Т.;

№14 "Ромашка", вихователь Трум О.Ф.;

№11 "Волошка", вихователь Квітчук Л.М.

Готуємося до школи залюбки!!!

Мої статті | Переглядів: 40 | Додав: Loki | Дата: 15.12.2020

В оці осінні золоті райські дні діти віншували осінь!

Мої статті | Переглядів: 27 | Додав: Loki | Дата: 20.11.2020

У Всесвітній день дитини ми  вітаємо всіх наших дітей!
Вітаємо й тих, хто своєю працею і своєю наполегливістю зміцнює благополуччя підростаючого покоління!

Піклуймося про дітей, змінюймо дитячий світ на краще, намагаймося розфарбовувати його яскравими подіями та наповнюймо добром і завжди пам’ятаймо, що всі ми родом із дитинства!

Мої статті | Переглядів: 42 | Додав: Loki | Дата: 20.11.2020