Неділя, 29.03.2020, 01:33

Всього матеріалів в каталозі: 98
Показано матеріалів: 91-98
Сторінки: « 1 2 ... 8 9 10

«Щоб здоров’я міцне мати – про здоров’я треба дбати» - під таким гаслом 24.01.2018р. відповідно плану спортивно – масових заходів в закладі   пройшов  День здоров’я. Протягом дня вся освітня робота у всіх групах була спланована на максимальне забезпечення активної рухової діяльності зокрема: відповідно віку дітей вихователями всіх груп були проведені тематичні бесіди: «Щоб здоров’я міцне мати – про здоров’я треба дбати», створені цікаві ігрові ситуації для самостійної рухової діяльності, вправи тематичної веселої ранкової гімнастики «Рухливі ми малята, спритні козачата» зарядили дітлахів бадьорістю та хорошим позитивом. Для ефективності виконання рухливих ігор та вправ в групах раннього віку №5, 9, 12 педагоги використовували цікаву тематичну зимову атрибутику у вигляді снігових куль, наголівники казкових героїв.
     З дітьми молодших груп №4, 6, 8 були проведені сюжетно-спортивні ігри та вправи "Колобок в гостях у діток". А дошкільнята  середніх груп №11,13,14 під час ігор-естафет «Веселі перегони» отримали перші  знання гри в хокей.  Вихованці старших груп №3, 7, 10 змагалися у влучному киданні у ціль.
     Музично-розважальні логоритмічні хвилинки під час музичних занять додали веселого настрою вихованцям.

Мої статті | Переглядів: 135 | Додав: Loki | Дата: 26.01.2018

"Кришталева зимонька" - під такою назвою 23.12.2018р. в закладі відбулася виставка льодових  виробів, яка була організована вихователями  з метою закріплення знань у дошкільнят про властивості снігу, води, льоду та стимулювання вихованців до експериментально – пошукової діяльності. Зимову красу галявини казок доповнили різнокольорові льодяні сніжинки, башточки, кулі, екібани рослин, морських та річкових мешканців, гірлянди льодяників, крижані долоньки та ін. Діти разом з дорослими з великим задоволенням приймали участь у розміщенні своїх робіт, з цікавістю розглядали розмаїття виробів, ділилися враженнями про побачене.

Мої статті | Переглядів: 141 | Додав: Loki | Дата: 24.01.2018

Нарешті зима дала можливість нашим вихованцям стати на лижі. Діти середніх та старших груп спробували свої сили під час лижної прогулянки. Адже не так легко  малечі зробити перші кроки із таким новим цікавим спортивним інвентарем. Але велике бажання дітей та вміла організація педагогів допомогли подолати дітям невеликі труднощі і пройтися по лижні. Також із задоволенням разом із дорослими діти ліпили веселих сніговиків та гралися в сніжки.

Мої статті | Переглядів: 158 | Додав: Loki | Дата: 20.01.2018

Мереживний танок водять сніжинки,
Оздоби вбирає красуня ялинка.
Хай свято дарує щасливі хвилини —
І серед друзів і в колі родини!

Новий Рік у "Світлячку" | Переглядів: 133 | Додав: Loki | Дата: 28.12.2017

Гамірно і весело у "Світлячку" в останні дні старого року, адже у всіх групах проходять новорічні свята та дозвілля. В цьому році разом з Дідом Морозом до малечі завітали улюблені герої з мультфільмів: свинка Пеппа, Міні Маус, сніговик Олаф, мадмуазель Мухоморівна. Цікаві ігри, запальні танці, веселі хороводи, щедрівки, новорічні вітання, калейдоскоп різноманітних дитячих карнавальних костюмів,  створили дітворі та гостям святковий настрій.

Новий Рік у "Світлячку" | Переглядів: 154 | Додав: Loki | Дата: 28.12.2017

Вихователі усіх груп "Світлячка" дякують

батькам вихованців за цікавий асортимент

іграшок, які були подаровані на свято

Миколая, за співпрацю та взаєморозуміння.

Новий Рік у "Світлячку" | Переглядів: 146 | Додав: Loki | Дата: 22.12.2017

В грудні ніч є чарівна,